moto

Як вибрати та експлуатувати скутер?

На сьогоднішній день вибір мототехніки набагато більший, ніж був  всього кілька років тому. Це стосується як скутерів, так і мопедів та мотоциклів. Для новачка у цій сфері дуже важко визначитися у виборі потрібної моделі мопеда. Ми спробуємо допомогти вам прийняти правильне рішення. Перед покупкою двоколісного друга постарайтеся визначити для себе:
1. З якою метою купується скутер.
2. Хто їздитиме на мопеді.
3. Бюджет для покупки скутера.
4. Де ви пересуватиметеся на скутері (місто або сільська місцевість).
5. Ви будете їздити один або вдвох.

Новий мопед або скутер б.у.

Будь-який уживаний скутер має незаперечну перевагу над новим – це нижчу ціну. Однак при цьому є можливість купити не зовсім справний мопед.
При виборі мототехніки варто розглядати лише скутери японського виробництва (Honda, Yamaha, Suzuki). Всі японські скутери, що продаються в мотосалоні «Мото-Хата», в Україні не експлуатувалися, пройшли передпродажну підготовку та протестовані нашими фахівцями, що виключає ймовірність покупки «кота в мішку», як це можна зробити при придбанні мопеда «з рук». На все, навіть старі мопеди, дається гарантія.

Якщо розглядати покупку нового китайського моторолера, слід зазначити, що на ринку з'явилося досить багато якісних представників китайського мотопрому. Більшість китайських фірм використовують розробки відомих японських брендів і при цьому досягли чималих успіхів у надійності та дизайні своїх скутерів, зберігши доступну ціну за рахунок дешевої робочої сили.
За величезний досвід роботи на ринку мототехніки ми досконало вивчили всіх існуючих виробників нових китайських мопедів та займаємося продажем найякісніших з них.
Скутери Skybike, Fada, Lifan – надійні, перевірені часом виробники.
На всі скутери, мопеди, мотоцикли та квадроцикли, що продаються в мотосалоні «Мото - Хата» завжди є в наявності запчастини та витратні матеріали.
На нову мототехніку надається гарантія один рік або 6 тис. км. пробігу, а також післягарантійне обслуговування. Всі моторолери якісно зібрані та протестовані нашими механіками.
Бажаючим надається можливість зробити тест-драйв як нового мопеда, так і скутера бу. При цьому потрібно залишити в заставу суму, що дорівнює вартості транспортного засобу, яка повністю повертається після тест-драйву.
Поширені питання

1. Які документи потрібні для керування скутером і з скільки років можна їздити?

На всі нові скутери з будь-яким об'ємом двигуна видається пакет для реєстрації: договір купівлі-продажу, сертифікат якості та вантажна митна декларація.
Скутерами до 50 см3 можуть керувати особи, які досягли 16 років. Потрібні права категорії А1.
На мопедах і мотоциклах понад 50 см3 можуть пересуватися люди, які досягли 16 років, у своїй треба мати права категорії А.
Квадроцикли – це транспортні засоби, не призначені для пересування дорогами загального користування. Зазвичай, документи для реєстрації на нього не видаються і він на облік у ДАІ не ставиться.
Елетроскутера потужністю до 3000W реєструвати не потрібно.

2. Яка вага у скутера?

Середня вага у скутера 49 см3 - 60-80 кг., У скутера 150 см3 - 100 кг, у скутера бу в межах 60 кг.

3. Який обсяг бензобака у скутера та скільки можна проїхати без заправки?

Стандартний обсяг паливного бака у скутера 49 см3 – 4-5 літрів, а середня витрата – 2-2,5 літри. Відповідно, з повним баком на мопеді можна проїхати близько 200 км.
У мопеда 150 см3 бензобак 6-7 літрів, витрата 3-3,5 літра та відстань до заправки 200 км.
Зарядки електровелосипеда залежно від потужності акумулятора вистачає на 40-80 км.

4. Який скутер краще: 2-х чи 4-х тактний?

2-тактні мопеди потужніші і динамічніші, і відрізняються простотою конструкції. 4-тактні скутери - більш економічні і мають більший ресурс двигуна. Олія в них змінюється тільки на ТО (кожні 1000-1500 км), тоді як у 2-тактних мопедах потрібно заливати постійно.

Якщо ця стаття допомогла Вам і Ви визначилися з вибором скутера – ласкаво просимо до магазину мототехніки «Мото-Хата», де ми завжди раді надати Вам консультацію та здивувати доступними цінами.
У мотосалоні Мото-Хата Ви можете купити мотоцикл, мопед, скутер, квадроцикл за найдоступнішими цінами та з гарантією.
Мотосалон Киев, мотосалон Украина, купить мотоцикл, мотоциклы, мотоцикл, мото-хата, мотомагазин