Китайські мопеди Alpha (Альфа), Delta (Дельта), Active (Актив) та їх численні різновиди оснащені 4-х тактними двигунами в залежності від модифікації від 110 до 125 см3.


У мопедів (Alfa) Альфа і Дельта механічна 4-ступінчаста коробка, у Актива - напівавтомат.

Всі ці мопеди вирізняться надійністю, невибагливістю та дуже малою витратою палива (до 2 літрів на 100 км) у поєднанні з доступною ціною.


Мопеди дуже зручний транспортний засіб для поїздки на рибалку, за грибами або бездоріжжям, тому що володіє великими колесами і механічною коробкою передач, вільно перевозить двох людей.


Також деякі моделі, наприклад, мопед Альфа 125 кубів, оснащені кейсом, багажником і захисною дугою. Заводяться вони електричним стартером, але за необхідності можна завести і кік-стартер (ніжний).


Наш мотосалон Мото-хата давно займається продажем мопедів. Звернення на сервіс рідкісні, тому що ці моделі дуже надійні.
Гарантія на мопеди –  один рік або 5000 км. пробігу за умови проходження планового ТО. Всі запчастини на мопед (Alfa) Альфа, Дельта та ін. зараз є у продажу.


Продаж нових мопедів супроводжується видачею повного пакета документів для реєстрації в МРЕВ, охочим надається допомога у постановці на облік.


Документи виписуються лише на підставі оригіналів або чітких копій паспорта (1, 2 сторінки, прописка, всі вклеєні фото та сторінки з датою видачі) та інд. коду.


У мотосалоні Ви можете купити мопед 125 кубів або 110 кубів як у зібраному вигляді, так і в заводській упаковці.


Якщо Ви хочете купити новий мопед, але у Вас виникли питання – телефонуйте і ми допоможемо підібрати потрібну Вам модель. Вам модель.