Якщо розглядати покупку нового китайського скутера 150 кубів, слід зазначити, що на ринку з'явилося досить багато якісних представників китайського мотопрому.
Більшість китайських фірм використовують розробки відомих японських брендів і при цьому досягли чималих успіхів у надійності та дизайні своїх скутерів, зберігши доступну ціну за рахунок дешевої робочої сили.
За свій багаторічний досвід роботи на ринку мототехніки ми досконально вивчили всіх існуючих китайських виробників та займаємося продажем скутерів найякісніших з них (Fada, Lifan).

На нову мототехніку надається гарантія один рік або 5000 км. пробігу за умови проходження планового ТО, а також післягарантійне обслуговування.
Всі моторолери якісно зібрані та протестовані нашими механіками. Мотосалон Мото-Хата надає можливість купити новий китайський скутер 150 кубів із попереднім тест-драйвом. 
Поширені питання:
На мопедах понад 50 см3 можуть пересуватись люди, які досягли 16 років, при цьому треба мати права категорії А.

    -Середня вага у скутера 150 см3 – 100 кг. Розганяється до 110 км\год.
    -Стандартний обсяг паливного бака у скутера 150 кубів 6-7 літрів, витрата 3-3,5 літри та відстань до заправки 200 км.
    -Витримують навантаження до 180 кг.
    -Всі скутери, представлені в нашому магазині, мають чотиритактний двигун, вони більш економічні і мають більший ресурс двигуна. Олія в них змінюється лише на ТО (кожні 1000-1500 км).Трансмісія варіатор (автомат)
     -Розмір коліс 10-17 дюймів


Продаж скутерів супроводжується видачею повного пакета документів для реєстрації в МРЕО, охочим надається допомога у постановці на облік.
Документи виписуються тільки на підставі оригіналів або чітких копій паспорта (1, 2 сторінки, прописка, усі вклеєні фото та сторінки з датою видачі) та інд. коду.
У нашому магазині Ви можете купити скутер як у зібраному вигляді, так і у заводській упаковці.
Якщо Ви хочете купити скутер, але у Вас виникли питання – телефонуйте і ми допоможемо підібрати потрібну Вам модель.