Квадроцикли - це транспортні засоби для пересування по бездоріжжю. Не призначені для дорогого загального користування. У Сервісному Центрі МВС не реєструються.


Поділяють квадроцикли на 2 види:
утилітарні квадроцикли відрізняються варіаторною коробкою, бувають з повним приводом, з блокуванням диференціала, оснащуються форкопом та двома багажниками.
Використовуються зазвичай такі квадроцикли для прогулянок по дачі, полювання та ін.


спортивні квадроцикли - для екстримального спорту, зазвичай комплектуються механічною коробкою передач, відрізняються невеликими габаритами та вагою, підвищеною прохідністю та потужністю.
Вони відрізняються великою різноманітністю форм та обсягів двигуна, від дитячих (49 см3) до величезних танків (до 1000 см3) для дорослих.


Об'єднуються квадроцикли своєю стійкістю та простотою в управлінні (з ними легко справляється навіть дитина).

У нашому магазині представлені квадроцикли для дорослих, дітей та підліткові. Є бензинові та електричні варіанти.


За свій багаторічний досвід роботи на ринку мототехніки ми досконально вивчили всіх існуючих китайських виробників та займаємося продажем квадроциклів найякісніших з них.


На всі бензинові квадроцикли, представлені у нас у мотосалоні, гарантія один рік або 5000 км. пробігу за умови проходження планового ТО. На електроквадроцикли 3 місяці. У разі використання в комерційних цілях - 1 місяць.


Мотосалон Мото-Хата надає можливість купити новий квадроцикл для дорослих та дитячий із попереднім тест-драйвом. При цьому потрібно залишити в заставу суму, що дорівнює вартості транспортного засобу, яка повністю повертається після тест-драйву.


У нашому магазині Ви можете купити квадроцикл як у зібраному вигляді, так і у заводській упаковці.


Якщо Ви хочете купити квадроцикл, але у Вас виникли питання – телефонуйте і ми допоможемо підібрати потрібну Вам модель.