Доставка

Будь-який з товарів, представлених у нашому магазині мототехніки, можна придбати з доставкою.
Доставку по Києву та околицях Ви можете замовити у "Вантажного таксі Groot":

https://groot.net.ua/ua

Також Ви можете вибрати варіант доставки на склад транспортної компанії (Нова Пошта, Делівері тощо), звідки товар заберете самі, або адресну доставку, при цьому замовлення буде доставлено Вам додому.
Якщо у вашому населеному пункті немає представництва служби доставки, замовлення буде доставлено до найближчого міста. Середня вартість доставки по Україні мототехніки в заводській упаковці (в розібраному вигляді) 1000-2000 грн. залежно від габаритів товару.
Якщо техніка надсилається післяплатою (оплата при отриманні) до вартості доставки додається 2% від ціни товару. Пересилання товару в зібраному вигляді коштуватиме від 1000 грн. Точну вартість доставки, що Вас цікавить скутера або мотоцикла, Ви можете дізнатися зателефонувавши в обрану Вами службу доставки, при цьому повідомивши їм вагу і габаритні розміри товару (вся інформація є на сайті).
Скутери, мотоцикли, квадроцикли висилаються післяплатою (оплачується при отриманні).
У зв'язку з випадками інтернет шахрайства, що почастішали останнім часом, для підтвердження відправки від клієнта потрібна застава на картку Приват Банку в розмірі від 2000 грн. в залежності від вартості товару (сума застави входить у вартість) - застава необхідна тільки при відправленні мототехніки в зібраному вигляді. При доставці мопеда/мотоцикла в заводській упаковці застава не потрібна.
Термін доставки мототехніки залежить від графіка роботи даної транспортної компанії та місця розташування одержувача, зазвичай це 1-3 дні.
Вся зібрана мототехніка відправляється в дерев'яному каркасі, що унеможливлює його пошкодження при транспортуванні.
Якщо мототехніка відправляється в зібраному вигляді-вона повністю перевірена і протестована, але перевозиться без бензину (масло залите), тому якщо Ви хочете поїхати своїм ходом, краще взяти паливо із собою.
Ви можете вибрати транспортну компанію з наступного списку, для Вашої зручності вибирайте найближчий склад. Для замовлення потрібен ПІБ одержувача, мобільний телефон, місто, якою службою доставки та на який її склад доставити мототехніку.

Ми доставляємо мотоцикли, скутери, мопеди, квадроцикли через наступні служби доставки:

Нова Пошта   https://novaposhta.ua/
Delivery https://www.delivery-auto.com/uk-ua